web statistic مقررات و قوانین برای استفاده از سایت تیم موبایل

سبد مقایسه (0)

مقایسه

مقررات و قوانین

 

 

قوانین و ضوابط استفاده از سایت

استفاده از فروشگاه اینترنتی تیم موبایل به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:
1.خرید کالا از فروشگاه اینترنتی تیم موبایل بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.
2.  خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالكیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این فروشگاه بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذكر منبع بلامانع است .

3.ممکن است اطلاعات موجود یا ارائه شده در فروشگاه اینترنتی تیم موبایل در مواردی غیر دقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشد، فروشگاه اینترنتی تیم موبایل مسئولیتی در قبال اطلاعات ارائه شده برعهده نخواهد گرفت. این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود.
4.كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح و كامل را در سایت درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.
5.فروشگاه اینترنتی تیم موبایل هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری، مشکلات بانکی و غیره) نمی پذیرد.
6.تمام ابزاری که در فروشگاه اینترنتی تیم موبایل با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش كالا باشد.
7.سایر سایت ها و لینکهایی كه برای ارائه اطلاعات بیشتر و کاملتر به كاربر در فروشگاه لینك شده اند مستقل بوده، و فروشگاه اینترنتی تیم موبایل مسئولیتی در قبال محتویات آنها ندارد.
8.ارتباط فروشگاه اینترنتی تیم موبایل با کاربران از طریق Teammobile.ir برقرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و ...) صورت می پذیرد.

 

شرایط و ضوابط خدمات فروش کالا

از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه اینترنتی تیم موبایل، سایت Teammobile.ir به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.
 
 1.فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینترنتی تیم موبایل درج نموده است
2.ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده است. تنها مبلغی که در بعضی از موارد، به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال است.
3.مکان تحویل کالا توسط خریدار در فروشگاه اینترنتی تیم موبایل درج شده و این فروشگاه به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا، به موقع به پیک یا پست یا تیپاکس و غیره تحویل دهد. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان تعیین شده، فروشنده سیاست های خاص مربوطه را اعمال خواهد نمود.
4.در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از اراده او می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، هریك از طرفین حق دارند بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید.
5.در صورت تغییرات ناگهانی قیمت کالا و مشکل در تامین کالا فروشنده حق دارد سفارش را فسخ و در صورت دریافت وجه از خریدار فروشنده موظف است وجه را به همان حساب یا شماره کارتی که دریافت کرده استرداد نماید.

 

شرایط حمل و تحویل کالا

مشتری گرامی، ضمن تشکر از انتخاب شما، خواهشمند است به موارد زیر دقت فرمایید.
ارسال سفارشات در محدوده تهران بزرگ از طریق پیک و در سایر مناطق و شهرستانها به واسطه تیپاکس یا پست انجام می شود و کلیه هزینه های ارسال بعهده خریدار می باشد.
 

 

الف) در مراکز استان و شهرستان (بجز تهران)

1.حمل کلیه سفارشات توسط تیپاکس یا پست صورت می پذیرد و فروشگاه اینترنتی تیم موبایل هیچ کنترلی بر زمان و فرآیند حمل توسط تیپاکس و پست  ندارد.
2.برای هر محموله یک شماره رهگیری توسط تیپاکس صادر می گردد که این شماره رهگیری بوسیله سرویس پیامک و ایمیل برای شما ارسال می شود. شما می توانید برای رهگیری محموله های خود از سایت: http://tipaxco.com/fa که متعلق به تیپاکس است استفاده نمائید و یا با شماره تلفن 8457 تماس حاصل فرمایید.
3.مدت زمان تحویل محموله ها بین دو تا چهار روز کاری پس از واریز وجه و صدور صورتحساب می باشد. (روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد) هر ساله از 25 اسفند تا 18 فروردین سال بعد ارسال صورت نمیگیرد و خریدار بصورت حضوری کالای خود را تحویل میگیرد .
4.مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به تیپاکس به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد.
5.ساعت تحویل کالای خریداری شده، بسته به زمان حضور مامور تیپاکس در محل شما خواهد بود. متاسفانه فروشگاه اینترنتی تیم موبایل  هیچ کنترلی بر ساعت تحویل مرسوله های شما ندارد و فقط میتواند پیشنهاد شما را در کنار نشانی محل تحویل درج نماید.
6.هزینه حمل بصورت پس کرایه می باشد و مبلغ آن، در محل تحویل از خریدار نقدا دریافت خواهد شد. مبلغ اعلام شده بر مبنای تعرفه و ضوابط شرکت تیپاکس و بر اساس وزن و نشانی محاسبه می شود و فروشگاه اینترنتی تیم موبایل هیچ گونه دخل و تصرفی در آن ندارد.
 

 

ب) در محدوده تهران بزرگ

1.حمل کلیه سفارشات توسط پیک صورت می پذیرد و فروشگاه اینترنتی تیم موبایل هیچ کنترلی بر زمان و فرآیند حمل توسط پیک ندارد.
2.مدت زمان تحویل محموله ها حداکثر دو روز کاری پس از واریز وجه و صدور صورتحساب می باشد. (روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد)
3.مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به پیک به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد.
4.هزینه حمل بصورت پس کرایه می باشد و مبلغ آن، در محل تحویل از خریدار نقدا دریافت خواهد شد. مبلغ اعلام شده بر مبنای تعرفه و ضوابط پیک و بر اساس وزن و نشانی محاسبه می شود و فروشگاه اینترنتی تیم موبایل هیچ گونه دخل و تصرفی در آن ندارد.
 

 

شرایط و ضوابط گارانتی

مدت گارانتی و خدمات پس از فروش کلیه کالاهای عرضه شده در این سایت برای هر کالا متفاوت بوده و در کنار قیمت این کالاها درج شده است (در صورت عدم درج موارد مذكور در این قسمت، گارانتی برای آن كالا وجود ندارد، کالاهایی که فقط گزینه اصالت کالا دارند فاقد گارانتی میباشد) اکنون چنانچه کالای خریداری شده دارای گارانتی باشد و دچار نقص فنی شود، خریدار می بایست طبق شرایط گارانتی نسبت به ارائه کالا و دریافت خدمات پس از فروش از شرکت گارانتی دهنده اقدام نماید. نمامی تعهد گارانتی و رجیستری (درمورد کالاهای سیم کارت خور) بعهده شرکتهای گارانتی کننده میباشد و فروشگاه اینترنتی تیم موبایل هیچ گونه مسئولیتی در قبال گارانتی و رجیستری ندارد .
 
استفاده از خدمات سایت
 
   به محض پذیرش عضویت شما در سایت تیم موبایل عضویت شما بیانگر پذیرش کلیه ضوابط و مقررات سایت بوده و خریدار متعهد به رعایت آن است.
 
***مالکیت معنوی محتویات سایت فروشگاه اینترنتی تیم موبایل شامل قانون حق تکثیر شده و منحصرا متعلق به سایت Teammobile.ir  میباشد***
 
 

 

.

 
 
 

در حال بارگذاری ...
گفتگوی آنلاین
0
x